IQRF Tech získal ocenění Zlatý Amper 2023

S radostí oznamujeme, že společnosti IQRF Tech a Spectrasol získaly ocenění v soutěži Zlatý Amper.

V rámci 29. ročníku mezinárodního veletrhu AMPER proběhla tradiční soutěž o nejpřínosnější exponát veletrhu - ZLATÝ AMPER 2023.
První den veletrhu, 21. března 2023, hodnotila mezinárodní odborná komise 18 exponátů od 17 vystavovatelů.

Společnost IQRF Tech získala ocenění Zlatý Amper za bezdrátovou mesh technologii IQRF používanou v mnoha IoT aplikacích a společnost Spectrasol získala Čestné uznání za patentované prokognitivní a regenerační LED osvětlení imitující přirozené sluneční světlo.

Obě společnosti jsou členy IQRF Alliance.

Zlatý Amper

Zlatý Amper

 

IQRF Tech: "IQRF přináší možnost dalším výrobcům integrovat mesh technologii IQRF do svých výrobků, ať už formou výroby vlastních transceiver modulů nebo integrováním přímo do vlastních zařízen bez jakýchkoli licenčních poplatků. Mohou tak využít ověřených, vynikajících vlastností technologie IQRF.
Za českou technologií stojí tým nadšených výzkumníků a vývojářů, který za více než 18 let posunul platformu postavenou na jednoduchých transceiver modulech na světovou špičku IoT bezdrátových mesh technologií. Skvělé výsledky této práce budeme sdílet v rámci otevřeného standardu IQRF."

Spectrasol: "Moderní a světově unikátní patentovaná biologicky optimalizovaná svítidla Spectrasol věrně napodobují přirozené sluneční světlo v interiérech. Oproti běžným svítidlům působí na nevizuální systém oka a cirkadiánní rytmy organizmu. Po vzoru slunce mají krom vyladěné intenzity, zabarvení a distribuce unikátně vyrovnané spektrální složení, především vyrovnanou azurovou cirkadiánní energii a zároveň nevyzařují nežádoucí energii v oblasti škodlivého modrého světla tzv. Harmful blue light. Spectrasol očím naopak pomáhá díky vyzařování v červené fotobiomodulační oblasti, která působí jako kompenzační faktor před riziky škodlivého modrého světla s preventivními i terapeutickými účinky.
Spectrasol zlepšuje kognitivní výkon při práci a studiu, subjektivní spokojenost, vizuální komfort a celkové zdraví a vitalitu."

Zlatý Amper

Zlatý Amper

Zlatý Amper

Tento web používá pouze technické cookies.