Bezdrátové sítě pro internet věcí

KONTROLÉRY IQRF PRO SVĚTLA

KONTROLÉRY IQRF PRO SVĚTLA

MICRORISC nabízí kontroléry světel, se kterými snadným způsobem vytvoříte chytré osvětlení. IQRF Lighting Bridge můžete použít pro centrálně ovládané vnitřní osvětlení a kontroléry s konektory Zhaga/NEMA využijete pro vytvoření dálkově ovládaného venkovního osvětlení.

  • Snadná integrace do svítidel, automatická a rychlá instalace sítě světel.
  • Vzdálený i lokální monitoring a ovládání, připojitelnost do cloudových služeb.
  • Využívá všech výhod technologie IQRF.

 

Číst více…

MĚŘICÍ SYSTÉM IQAROS

Nabízíme systém pro měření teploty a relativní vlhkosti v interiérech budov, například v úřadech, školách, archívech, továrnách nebo skladech.

Systém je připraven pro okamžité použití – pouze rozmístíte a aktivujete senzory, zapojíte repeatery do zásuvky a nastavíte základní parametry na IoT bráně.

  • Využijte finančně výhodné sestavy nebo si nakombinujte senzory podle sebe.
  • Získávejte data ze senzorů každé 4 minuty.
  • Zobrazujte data v přehledných grafech.
  • Dostávejte elektronicky podepsané zprávy každý den s informací o vývoji teploty a vlhkosti.
  • V případě odchylky od nastavených limitů získejte okamžitou výstrahu.
  • Systém používá bezdrátovou technologii IQRF s funkcí beaming pro dlouhou životnost baterie.

 

Číst více…

MĚŘICÍ SYSTÉM IQAROS

MICRORISC se zaměřuje na zakázkový vývoj elektroniky a dodávky kvalitních elektronických komponent a technologií pro výrobce elektroniky, zejména s využitím bezdrátové konektivity.

Technologie IQRF se všemi patenty, týmy zabývající se vývojem, výzkumem a prodejem týkajícím se IQRF, původně vlastněné firmou MICRORISC, jsou nově součástí odštěpené firmy IQRF Tech, která v roce 2017 vznikla za účelem výrazného zlepšení reálných IoT řešení pomocí bezdrátové technologie IQRF.

 

Prohlédněte si příklady našich referencí.

ald

Veřejné osvětlení Menolinx Ltd.

Bezdrátová technologie IQRF umožňuje efektivně řídit veřejné osvětlení. V portfoliu máme i specifické produkty pro ovládání sítí světel - např. zakrytovaný modul pro venkovní prostředí. IQRF moduly ovládají veřejné osvětlení, odesílají data o reálné spotřebě a hlídají poruchy jednotlivých lamp v sítích světel po celém světě. Úspora provozních nákladů v takovéto síti světel je 40%.
Více na Menolinx or Comexys website

ald

Řízení světel v supermarketech v Mexiku MA Group Srl

Bezdrátové moduly automatizují osvětlení supermarketů. IQRF umožňuje selektivně zapínat pouze určitá světla, ovládat intenzitu osvětlení (především u LED), kontrolovat světla a přenést údaje o poruše. Automatizované ovládání sítí světel funguje v různých režimech dle potřeby.

ald

Bateriové monitorovací systémy ve slovenských jaderných elektrárnách ELTECO, a.s., Enersys, s.r.o.

Jaderné elektrárny Mochovce a Jaslovské Bohunice využívají bateriové monitorovací systémy s kastomizovanými ovládacími panely VCP-02. Systémy byly zakázkově vyvinuty firmou ELTECO pro firmu Enersys, dodavatele baterií pro jaderné elektrárny.

ald

Bezdrátová sanitární technika Sanela s.r.o.

Tradiční český výrobce sanitární techniky využívá bezdrátovou komunikaci v několika svých produktových řadách. Nově začlenil technologii IQRF do splachovacích jednotek, vodovodních baterií či automatických sprch.

ald

Přístupové a vyvolávací systémy Kadlec - elektronika, s.r.o.

Bezdrátové přístupové a vyvolávací systémy, platební terminály a nejrůznější elektronické zobrazovací systémy. V sítích elektronických zařízení probíhá sběr, odesílání a vyhodnocování aktuálních dat.

ald

Sledování spotřeby rodinných domů www.mericidum.cz

On-line sledování spotřeby energií a dalších veličin rodinného domu. Optimalizací vytápění se podařilo snížit spotřebu plynu o 15 % bez poklesu tepelného komfortu obyvatel.

ald

Bezdrátové technologie v telemedicíně University “Transylvania” of Brasov, University Polytechnic of Bucharest - Romania

Studie "Bezdrátové technologie a jejich využití v oblastech Snímání - monitorování - telemedicíny“ srovnává technologie, vč. IQRF, vhodné k využití v telemedicíně.

Tento web používá pouze technické cookies.